Zabiegi laserowe

Poznaj szczegóły oferowanej usługi

Zabiegi laserowe

Depilacja bikini, depilacja pach, depilacja nóg, depilacja twarzy

W naszym salonie zabiegi laserowe są wykonywane przy zastosowaniu najwyższej klasy laserów medycznych. Istotny jest bowiem nie tylko końcowy rezultat zabiegu, lecz także jego bezpieczeństwo. Depilację laserową wykonujemy innowacyjnym laserem diodowym Palomar Vectus. Z laserów tych korzystają wyłącznie najbardziej cenione kliniki w Polce, Europie i na świecie. Urządzenie to precyzyjnie usuwa nadmierne owłosienie (tu: depilacja bikini, depilacja pach, depilacja nóg, depilacja różnych miejsc twarzy).

Zabiegi laserowe

Zamykanie zmian naczyniowych i laser Ascleptionquarto Star Pro

Innego rodzaju zabieg – zamykanie zmian naczyniowych – w naszym salonie wykonuje się przy użyciu lasera medycznego Ascleptionquarto Star Pro, które to urządzenie cechuje się niezwykłą skutecznością. Ascleptionquarto Star Pro otrzymał liczne certyfikaty bezpieczeństwa. Proces zamykania naczynek opiera się na fotokoagulacji i fototermolizie. Podczas wykonywania go, światło lasera, którego długość fal reguluje się zgodnie ze wskazaniami, przechodzi przez skórę i nie uszkadzając jej w najmniejszy nawet sposób, zmienia się w ciepło. Powoduje to zetknięcie się z barwnikiem krwi, obkurczenie oraz trwałe zamknięcie się naczynia, które po jakiś czasie ulega resorpcji. Opisywany laser sprawdza się w problemach związanych między innymi z naczyniakami płaskimi, naczyniakami jamistymi, naczyniakami starczymi, teleangiektazji, czyli typem poszerzonych naczynek na skórze twarzy i trądzikiem różowatym.

Zabiegi laserowe

Resurfacing, czyli odmłodzenie skóry

W naszym salonie wykonujemy także zabiegi przy użyciu funkcyjnego lasera Emegre. Jest to produkt amerykańskiego przedsiębiorstwa – Palomar. Emegre przeznaczony do resurfacingu, czyli odmłodzenia skóry, zmniejszania, a nawet całkowitego niwelowania niedoskonałości na powierzchni skóry. Emegre otrzymał wiele certyfikatów FDA, które potwierdzają, że znacząco zmniejsza on zmarszczki pojawiające się wokół oczu, czyli tak zwane „kurze łapki”.

Zabiegi laserowe

Redukcja blizn i rozstępów przy wykorzystaniu lasera Emegre

Elementarną funkcją lasera jest redukcja blizn oraz rozstępów, polepszenie jędrności skóry, niwelowanie zmian pigmentacyjnych, zmniejszenie liczby zmarszczek, rozszerzonych porów, a także odmłodzenie skóry poprzez frakcyjny nieablacyjny resurfacing skóry. Emegre wykorzystuje energię w postaci mikrowiązek światła. Mikrowiązki te celowo ingerują w wybrane części naskórka oraz skóry właściwej. Kolejno ma miejsce proces gojenia się naskórka oraz skóry właściwej, gdzie wcześniej uszkodzone komórki skóry regenerują się poprzez zastąpienie ich nową, zdrową tkanką. Efektem wizualnym zabiegu jest widocznie młodsza i jędrniejsza skóra.

Umów się na wizytę
796 592 124