Venus Lagacy

Poznaj urządzenie

Urządzenia

Zabiegi kosmetyczne polegające na modelowaniu sylwetki stają się coraz powszechniejsze

Jednym z nich jest zabieg wykonywany urządzeniem Venus Legcy. Stanowi on odpowiedź na walkę z cellulitem, który dotyczy kobiet w różnym wieku, posiadających niedowagę, nadwagę, a także wagę prawidłową.

Opisywane urządzenie to innowacyjny standard zabiegowy. Jako jedyne na rynku posiada certyfikat FDA oraz wykorzystuje nowoczesną technologię 4D. W skład tej efektywnej kombinacji wchodzą: multipolarna fala radiowa, impulsowe pole magnetyczne, technologia VariPulse, a także technologia podniesienia temperatury tkanki w czasie rzeczywistym. Ich działanie polega na szybkim, homogenicznym i kompletnie bezpiecznym podniesieniu temperatury tkanki, niezależnie od typu skóry.

Wymienione powyżej technologie pozwalają, przy użyciu urządzenia Venus Legcy, na wykonanie w pełni bezpiecznych i bezbolesnych zabiegów, które cechują się natychmiastowo zauważalnymi rezultatami. System urządzenia ma liczne zastosowania, a same zabiegi są bardzo komfortowe, przyjemne, przypominają masaż, poprzez co gwarantują zadowolenie Klientów już podczas samego ich wykonywania.

 

Do efektów, jakie przynosi zabieg wykonany urządzeniem Venus Legacy zalicza się:

  • Nieinwazyjne konturowanie ciała.
  • Zmniejszenie cellulitu.
  • Wygładzenie i zredukowanie zmarszczek.
  • Zmniejszenie obwodu.
  • Całościowe wygładzenie, a także zwiększenie napięcia skóry twarzy, szyi oraz ciała.

Firma Venus Concept, która oferuje urządzenia Venus Legacy, wprowadza do medycy estetycznej nowoczesną technologię, dzięki której możliwe jest bezinwazyjne kształtowanie sylwetki, zwiększanie elastyczności skóry, a co za tym idzie – redukowanie „pomarańczowej skórki”. Chętne do wykonania zabiegu urządzeniem Venus Legacy Panie zachęcam do kontaktu i odwiedzenia salonu SiSi CARE.

Umów się na wizytę
796 592 124