NAZWA KURSU:

Szkolenie poweder brows basic (poziom początkujący)

Oferując zabiegi z zakresu makijażu permanentnego, znacząc podniesiesz prestiż swojego gabinetu. Naucz się stosować go w podkreślaniu brwi metodą maszynową Powder Brows, wykorzystujące specjalistyczne urządzenia do aplikowania pigmentu. Poznaj schemat i plan zabiegu, naucz się technik pigmentacji metoda pudru, wykorzystując najlepsze preparaty i urządzenia. Szkolenie prowadzone jest na poziomie początkującym i kompleksowo przygotowuje do samodzielnego wykonywania zabiegów metodą Powder Brows o zamierzonym efekcie estetycznym.

Opis kursu:

Szkolenie to wprowadzi Cię w kompleksowy sposób, w tematykę makijażu permanentnego brwi. Uczestnicząc w nim dowiesz się, jak skutecznie i bezpiecznie stosować metodę maszynową Powder Brows. Zdobytą wiedzę i umiejętności, z powodzeniem wykorzystasz do samodzielnej pracy w swoim salonie. Zaproponuj klientkom nowoczesną metodę, przynoszącą spektakularne efekty.
Z racji, że szkolenie przeznaczone jest dla osób początkujących, istotną jego częścią jest przygotowanie uczestników w zakresie zagadnień teoretycznych. Szkoleniowiec przedstawi anatomię, fizjologię i biochemię skóry, wyjaśni jak kształt twarzy wpływa na wybór techniki i kształtu pigmentacji brwi, przedstawi sposoby znieczulenia, aseptyki i higieny w miejscu pracy, opowie o odpowiedzialności prawnej, wskazaniach i przeciwwskazaniach oraz podstawach marketingu (np. w kwestii tworzenia portfolio). Omówi także rodzaje pigmentów, ich skład i cechy, teorię barw czy znaczenie analizy kolorystycznej w wizażu.

Uczestnicy dowiedzą się jak przygotowywać stanowisko pracy, jakie są metody ręczne i maszynowe w pigmentacji brwi oraz poznają sposób obsługi urządzeń (I’m Ink, Perfect Touch oraz White One). Szczegółowo zaprezentowana zostanie pigmentacja Powder Brows.

Zabiegi pokazowe na modelkach, rozpoczną część praktyczną. Kolejno uczestnicy szkolenia przygotują stanowiska pracy i będą ćwiczyć omawiane techniki na sztucznych skórach. Etapem końcowym będzie wykonanie zabiegu na modelkach, zgodnie z instrukcjami szkoleniowca.

Naucz się jak wykonywać maszynową pigmentację, kontrolując szybkość obrotów i głębokość aplikacji w taki sposób, by uzyskać oczekiwany efekt.

Cena szkolenia:

3300 zł
Czas trwania: 3 dni

Szkolenie zawiera:

  • 8 godzin teorii
  • 16 godzin praktyk
  • Ćwiczenia pod okiem instruktora
  • Dostęp do materiałów szkoleniowych
  • Certyfikat ukończenia

Skontaktuj się z nami
796 592 124