NAZWA KURSU:

Powder Brows Expert (poziom zaawansowany)

Powtórzenie podstaw teoretycznych i duża ilość zadań praktycznych, wykonywanych pod okiem najlepszych fachowców. Podczas tego szkolenia wyspecjalizujesz się w tworzeniu makijażu permanentnego brwi techniką Powder Brows na poziomie zaawansowanym. Poznasz narzędzia i preparaty wykorzystywane w zabiegu, nauczysz się tworzyć jego plan i co najważniejsze z sukcesem realizować go. Poznaj różne techniki aplikacji pigmentu i umiejętnie dobieraj je do indywidualnych potrzeb swoich klientów, osiągając pożądane przez nich efekty.

Opis kursu:

Przygotuj się do samodzielnego wykonywania makijażu permanentnego brwi techniką Powder Effect na poziomie zaawansowanym i dołącz do grona profesjonalistów, którzy budują mocną markę własną. Kompendium wiedzy teoretycznej, połączone zostało w tym szkoleniu, z obszernym blokiem praktycznym.

Szkoleniowiec wyjaśni zastosowanie metody w makijażu permanentnym wraz z możliwymi do osiągnięcia efektami zabiegowymi. Przedstawi zastosowanie igieł (shaderów) oraz sposób obsługi urządzeń do aplikacji pigmentu (I’m Ink, Perfect Touch oraz White One). Wyjaśni jak stosować preparat Soft X oraz na jakich zasadach dobierać pigmenty do typu skóry czy zamierzonego efektu estetycznego.

W części teoretycznej omówiony zostanie także sposób tworzenia planu zabiegu i prawidłowych technik aplikacji (odpowiednie ułożenie ręki, głębokość i kierunek pigmentacji).
Część praktyczna rozpocznie się zabiegami pokazowymi, wykonanymi przez szkoleniowca na modelce. Zaprezentowane zostaną różne techniki aplikacji pigmentu, z omówieniem ich zastosowania. Kolejno uczestnicy przygotują swoje stanowiska pracy i wykonają zabiegi na sztucznych skórach oraz modelkach, postępując według instrukcji szkoleniowca. Końcowa ocena efektu zabiegowego pozwoli wyeliminować ewentualne błędy, przy późniejszej, samodzielnej pracy.
Dowiedz się więcej na temat techniki Powder Brows i zyskaj
przewagę nad konkurencją.

Cena szkolenia:

1500 zł
Czas trwania: 1 dzień

Szkolenie zawiera:

  • 1 godzina teorii
  • 7 godzin praktyk
  • Ćwiczenia pod okiem instruktora
  • Dostęp do materiałów szkoleniowych
  • Certyfikat ukończenia

Skontaktuj się z nami
796 592 124