NAZWA KURSU:

Mikropigmentacja skóry głowy

Naucz się samodzielnie wykonywać zabieg mikropigmentacji skóry głowy, który umożliwi doskonałe odwzorowanie bardzo krótko ostrzyżonego włosa, dzięki czemu będziesz w stanie zakamuflować łysienie oraz optycznie zagęścić włosy u swoich klientów. Korzystając z wiedzy przekazanej na tym szkoleniu poznasz całą specyfikację zabiegu micropigmentacji oraz dowiesz się jak przygotować skórę do zabiegu. Nauczysz się jak prawidłowo przeprowadzić wywiad z klientem z uwzględnieniem jego oczekiwań.

Opis kursu:

Łysienie, niezależnie od przyczyn, jest krępującym defektem, który znacząco obniża samoocenę. Problem dotyczy zarówno mężczyzn jak i kobiet, a Ty możesz skutecznie pomóc im w zatuszowaniu jego nadmiernej widoczności. Na naszym szkoleniu poznasz zabieg mikropigmentacji skóry głowy, wykonywany za pomocą specjalistycznego urządzenia i odpowiednio dobranych preparatów.
Uczestnicy otrzymają szczegółową wiedzę z zakresu zaburzeń fizjologicznych i zmian chorobowych w zakresie skóry głowy, dzięki czemu będą mogli samodzielnie rozpoznawać przyczynę nieprawidłowości i podejmować decyzję o dopuszczeniu do zabiegu.

Zabiegi wykonywane są urządzeniem I’m ink, którego obsługa zostanie dokładnie objaśniona podczas szkolenia. Dowiesz się, w jaki sposób dobierać ustawienia urządzenia do konkretnego zabiegu, z jakich igieł korzystać, a także jak dopasowywać kolor pigmentu. Równie istotną kwestią, poruszaną podczas zajęć będzie dobór linii włosów do kształtu twarzy aby efekt prezentował się maksymalnie naturalnie.

W części praktycznej, szkoleniowiec pokaże jak wykonać mikropigmentację na sztucznej skórze, a następnie na modelce, dobierając właściwe parametry zabiegu. Uczestnicy będą etapowo wykonywać mikropigmentację, mając stały nadzór i wsparcie ze strony doświadczonego profesjonalisty.
Zdobądź nowe kwalifikacje i przekonaj się, jak łatwo możesz poszerzyć grono swoich potencjalnych klientów.

Cena szkolenia:

3000 zł
Czas trwania: 2 dni

Szkolenie zawiera:

  • 3 godziny teorii
  • 13 godzin praktyk
  • Ćwiczenia pod okiem instruktora
  • Dostęp do materiałów szkoleniowych
  • Certyfikat ukończenia

Skontaktuj się z nami
796 592 124