NAZWA KURSU:

Makijaż permanentny ust Basic

Poznaj podstawowe zasady wykonywania zabiegów kosmetycznych należących do kategorii makijażu permanentnego, polegających na wykonywaniu pigmentacji ust. Naucz się wykorzystywać różne metody i techniki oraz posługiwać specjalistycznymi narzędziami i urządzeniami do aplikacji pigmentu. Poznaj sposoby korygowania nieudanych pigmentacji oraz asymetrii, zapewniając swoim klientkom, pełne wsparcie uzyskania idealnego zarysu ust. Dowiedz się, jak sprawić aby oczekiwania pacjenta zostały trafnie przełożone na konkretny efekt zabiegowy.

Opis kursu:

Szkolenie prowadzone jest na poziomie początkującym i dostarcza niezbędnej wiedzy oraz umiejętności, przygotowujących do samodzielnego wykonywania pigmentacji ust różnymi metodami i technikami, z użyciem specjalistycznych narzędzi a także urządzeń do aplikowania pigmentu. To doskonała okazja do poszerzenia oferty swojego gabinetu kosmetycznego.
Część teoretyczna poświęcona została zagadnieniom z zakresu wymagań sanitarnych i higienicznych oraz sposobu przygotowania stanowiska pracy. Uczestnicy dowiedzą się jak znieczulać obszar zabiegowy oraz przeprowadzać wywiad z klientem. Ponadto poznają zasady wizażu i kolorymetrii, stanowiące podstawę doboru najwłaściwszego pigmentu – zarówno do subtonu skóry jak i innych parametrów anatomicznych twarzy. W zakresie samej techniki, uczestnicy nauczą się dobierać prawidłowy kontur ust oraz odpowiedni kąt ich pigmentacji.
Część praktyczna rozpocznie się zabiegiem pokazowym, który szkoleniowiec wykona na sztucznych skórach oraz na modelce, omawiając poszczególne etapy i wykorzystywane techniki. Kolejno, każda metoda będzie ćwiczona przez uczestników na sztucznych skórach. Etapem końcowym będzie wykonanie zabiegu na modelkach, zgodnie z instrukcjami prowadzącego.
Poszerz swoją wiedzę i umiejętności o zabieg, który cieszy się dużą popularnością wśród klientek, pragnących podkreślać urodę w trwały i efektowny sposób.

Cena szkolenia:

3300 zł
Czas trwania: 3 dni

Szkolenie zawiera:

  • 4 godziny teorii
  • 20 godziny praktyk
  • Ćwiczenia pod okiem instruktora
  • Dostęp do materiałów szkoleniowych
  • Certyfikat ukończenia

Skontaktuj się z nami
796 592 124