NAZWA KURSU:

Makijaż permanentny metodą włoskową i Combobrows

Poszerz swoje kompetencje, uczestnicząc w szkoleniu z doskonalenia pigmentacji brwi, przy użyciu nowoczesnych technik makijażu permanentnego. Poznaj najlepsze metody maszynowe, naucz się stosować specjalistyczne urządzenia, narzędzia oraz preparaty zabiegowe, wykorzystywane w różnych technikach. Na szkoleniu przedstawione zostaną zasady wizażu i kolorymetrii, niezbędne do codziennej pracy. Przeważająca część praktyczna, pozwoli dokładnie przetestować zdobytą wiedzę.

Opis kursu:

Szkolenie to pozwoli Ci poznać techniki makijażu permanentnego brwi metodą włoskową i combobrows. Uczestnicząc w nim dowiesz się, jak skutecznie i bezpiecznie stosować pigmentację dostosowaną indywidualnie do klienta. Zdobytą wiedzę i umiejętności, z powodzeniem wykorzystasz do samodzielnej pracy w swoim salonie. Zaproponuj klientkom nowoczesną metodę, przynoszącą spektakularne efekty.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób mające doświadczenie w pigmentacji. Szkoleniowiec przedstawi podstawy kolorymetrii, sposoby znieczulenia, aseptyki i higieny w miejscu pracy, opowie o odpowiedzialności prawnej, wskazaniach i przeciwwskazaniach. Omówi także rodzaje pigmentów, ich skład i cechy, teorię barw czy znaczenie analizy kolorystycznej w wizażu. Uczestnicy dowiedzą się jak przygotowywać stanowisko pracy, jakie są techniki w pigmentacji brwi oraz poznają sposób obsługi urządzeń (I’m Ink, Perfect Touch oraz White One).

Szczegółowo zaprezentowana zostanie pigmentacja metodą włoskową i Combobrows. Zabieg pokazowy na modelce, rozpocznie część praktyczną. Kolejno uczestnicy szkolenia przygotują stanowiska pracy i będą ćwiczyć omawiane techniki na sztucznych skórach. Etapem końcowym będzie wykonanie zabiegu na modelkach, zgodnie z instrukcjami szkoleniowca. codziennej pracy. Przeważająca część praktyczna, pozwoli dokładnie przetestować zdobytą wiedzę.

Cena szkolenia:

3000 zł
Czas trwania: 3 dni

Szkolenie zawiera:

  • 2 godziny teorii
  • 14 godzin praktyk
  • ćwiczenia pod okiem szkoleniowca
  • dostęp do materiałów szkoleniowych

Skontaktuj się z nami
796 592 124