NAZWA KURSU:

Makijaż permanentny kreski Expert

Wzbogać ofertę swojego gabinetu o profesjonalnie wykonywany zabieg pigmentacji kresek. Poznaj najlepsze metody maszynowe, urządzenia i preparaty zabiegowe oraz techniki aplikacji makijażu permanentnego w tym obszarze. Naucz się dobierać rodzaj kreski do kształtu twarzy i oka. Zdobądź wiedzę z zakresu doboru koloru pigmentu do karnacji oraz przewidywanego efektu. Przygotuj się do samodzielnego wykonywania zabiegów, w oparciu o najlepsze urządzenia, czerpiąc z wiedzy doświadczonych fachowców.

Opis kursu:

Szkolenie powstało z myślą o osobach, które chcą wzbogacić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu pigmentacji powiek. Tego typu zabieg makijażu permanentnego cieszy się niesłabnącą popularnością, więc warto włączyć go do oferty swojego salonu. Przeważająca część praktyczna powoduje, że dogłębnie sprawdzisz zdobytą wiedzę i przetestujesz omawiane techniki.
W części teoretycznej powtórzone zostaną informacje na temat wymagań higieniczno – sanitarnych oraz formalnych, związanych z tego typu zabiegami. Szkoleniowiec przedstawi przeciwwskazania do zabiegu, możliwe powikłania i sposoby znieczulania pacjentów. Szczególnie istotną częścią teorii jest temat wizażu w makijażu permanentnym. Właściwy dobór kreski do kształtu twarzy oraz oka ma równie duże znaczenie dla efektu końcowego jak odpowiednio dobrany kolor pigmentu.

Na szkoleniu zaprezentowane zostaną trzy najpopularniejsze techniki wykonywania kresek – w linii rzęs, kreska średnia oraz dekoracyjna.

Część praktyczna rozpocznie się zabiegiem pokazowym, wykonanym przez szkoleniowca na sztucznych skórach oraz modelkach. Omówione zostaną poszczególne etapy działań – od wykonania rysunku po pigmentację kreski czy eyelinera.

Kolejno uczestnicy będą ćwiczyć każdą z metod na sztucznych skórach, praktykując jednocześnie sposób obsługi urządzeń I’m Ink raz White One. Końcowym etapem będzie wykonanie pigmentacji na modelkach. Uczestnicy przygotują stanowiska pracy, przeprowadzą cały proces przygotowania (zarówno narzędzi, preparatów oraz modelki) i w sposób etapowy wykonają zabieg, według instrukcji szkoleniowca.

Zostań mistrzem makijażu permanentnego i spraw, że spojrzenie twoich klientek nabierze wyrazistego charakteru.

Cena szkolenia:

1500 zł
Czas trwania: 3 dni

Szkolenie zawiera:

  • 1 godzina teorii
  • 7 godzin praktyk
  • Ćwiczenia pod okiem instruktora
  • Dostęp do materiałów szkoleniowych
  • Certyfikat ukończenia

Skontaktuj się z nami
796 592 124