NAZWA KURSU:

Makijaż permanentny Instabrows

Zaoferuj swoim klientkom pigmentację, o niesamowitej głębi oraz mocniejszym efekcie. W szkoleniu mogą brać udział osoby po kursie podstawowym. Program obejmuje omówione techniki instabrows, ze szczególnym uwzględnieniem dopigmentowania oraz właściwego dobierania kształtu i koloru brwi do typu urody. Uzupełnij wiedzę teoretyczną z zakresu wizażu w makijażu permanentnym i nabądź praktyczną umiejętność określania właściwej geometrii brwi. Poznaj nową metodę, która zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek.

Opis kursu:

Metoda Instabrows to zupełnie nowa jakość na rynku usług beauty. Pozwala uzyskać znacznie trwalszy efekt, pełen głębi. Biorąc udział w naszym szkoleniu, poznasz szczegóły techniki pigmentacji, którą z powodzeniem wykonasz u nawet najbardziej wymagających klientek. Jest to szkolenie typu masterclass, przeznaczone dla osób, po zakończonym kursie podstawowym (honorujemy także kursy przeprowadzone w innych szkołach).

Uczestnicy poznają zasady wizażu w makijażu permanentnym, nauczą się tworzyć dokumentację pisemną i fotograficzną oraz poznają aspekty techniczne metody Instabrows. Ponadto dowiedzą się, w jaki sposób przekładać cel zabiegu na uzyskiwany efekt.

Szczegółowe omówienie kwestii dopigmentowania, z właściwym dobieraniem koloru brwi i ich kształtu do typu urody, bazuje nie tylko na wiedzy teoretycznej ale także bogatym doświadczeniu szkoleniowców. Ćwiczenia na sztucznych skórach, umożliwią przetestowanie zdobytej wiedzy oraz eliminację najczęstszych błędów.

W części praktycznej, odbędzie się zabieg pokazowy techniki instabrows, wykonany przez szkoleniowca. Następnie uczestnicy, w sposób etapowy, będą wykonywać makijaż permanentny na modelkach.

Czerp wiedzę od najlepszych. Poznaj nowe metody – wprowadzając je do swojej oferty, zapewnisz klientom pełną satysfakcję.

Cena szkolenia:

1500 zł
Czas trwania: 1 dzień

Szkolenie zawiera:

  • 1,5 godziny teorii
  • 6,5 godzin praktyk
  • Ćwiczenia pod okiem instruktora
  • Dostęp do materiałów szkoleniowych
  • Certyfikat ukończenia

Skontaktuj się z nami
796 592 124