NAZWA KURSU:

Makijaż Permanentny brwi, kreski, usta Expert (dla zaawansowanych)

Zostań specjalistą w wykonywaniu makijażu permanentnego brwi, kresek oraz ust. Uzupełnij posiadaną już wiedzę o najskuteczniejsze techniki i metody wykonywania zabiegów, z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń, narzędzi i preparatów. Dowiedz się jaki sposób budować portfolio oraz dobre relacje z klientami. Praktykuj pod okiem specjalistów i utrwalaj wiedzę z nowoczesnych technik, trwale poprawiających wygląd. Dowiedz się jak podnosić efektywność działań, zapewniając wyższą satysfakcje konsumencką.

Opis kursu:

Szkolenie to przeznaczone jest dla osób zaawansowanych, które posiadają już niezbędną wiedzę ale chcą ją poszerzyć bądź usystematyzować. Rozbudowana część praktyczna, umożliwi przetestowanie omówionych technik i metod pod okiem instruktorów, którzy podzielą się swoim bogatym doświadczeniem.

Część teoretyczna to kompendium wiedzy, obejmujące zagadnienia, związane z budową skóry, pigmentacją, znieczuleniem, zasadami higieny i aseptyki, odpowiedzialnością prawną jak i marketingiem. Przedstawione zostaną tutaj także trzy metody pigmentacji brwi: Klasyczna, Powder Effect i Ombre Brows. W zakresie pigmentacji powiek omówiona zostanie kreska i eyeliner, zaś w obszarze ust – kontur z wypełnieniem.

Szkoleniowiec omówi sposób przygotowania stanowiska pracy, ze szczególnym naciskiem na obsługę urządzenia do maszynowej pigmentacji – I’m Ink oraz White One. Wiedza ta, zostanie dokładnie utrwalona, w obszernej części poświęconej ćwiczeniom.

Instruktor wykona zabiegi pokazowe (do każdego obszaru), zarówno na sztucznej skórze jak i na modelkach. Szczegółowo omówi każdy etap, uwzględniając cel zabiegowy oraz oczekiwany efekt.
Uczestnicy szkolenia przygotują stanowiska pracy i będą ćwiczyć każdą metodę oraz technikę na sztucznych skórach. Następnie wykonają zabiegi na modelkach, w sposób etapowy, pozwalający na kontrolowanie przebiegu całego procesu.

Wsparcie ze strony doświadczonego instruktora, zapewni bezpieczeństwo i szereg pożytecznych wskazówek.

Cena szkolenia:

3500 zł
Czas trwania: 3 dni

Szkolenie zawiera:

  • 4 godziny teorii
  • 20 godzin praktyk
  • Ćwiczenia pod okiem instruktora
  • Dostęp do materiałów szkoleniowych
  • Certyfikat ukończenia

Skontaktuj się z nami
796 592 124