NAZWA KURSU:

Makijaż permanentny brwi, kreski, usta Basic (dla początkujących)

Zdobądź praktyczną wiedzę i naucz się jak samodzielnie wykonywać zabiegi kosmetyczne z kategorii makijażu permanentnego, polegające na pigmentacji brwi, kresek oraz ust metodami maszynowymi. Dowiedz się, w jaki sposób używać specjalistycznych urządzeń, narzędzi i preparatów oraz jak posługiwać się analizą kolorystyczną, aby uzyskać zamierzony efekt. Poszerz wiedzę o aspekty wiedzy, bezpieczeństwa i marketingu. Uzupełnij ofertę swojego gabinetu o te niezwykle popularne usługi, które trwale poprawiają wygląd i samopoczucie klientów.

Opis kursu:

Makijaż permanentny jest coraz chętniej wybieraną usługą, pozwalającą na trwałe podkreślenie urody. Jeżeli chcesz zapewniać swoim klientom pełne spektrum nowoczesnych technik, wspomagających utrzymanie pożądanego wyglądu, to koniecznie wprowadź go do swojej oferty. Na naszym szkoleniu dowiesz się, jak w bezpieczny i efektowny sposób wykonywać tego typu usługi.
Szeroka wiedza teoretyczna, gruntownie przygotuje uczestników do odpowiedzialnej pigmentacji. Podczas spotkań omówione zostaną kwestie anatomii, fizjologii i biochemii skóry, zasady higieny oraz aseptyki, sposoby aplikacji środków znieczulających jak również odpowiedzialność prawna i temat ubezpieczenia.

Uczestnicy poznają wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu, etapy prawidłowego przygotowania stanowiska pracy a także zalecenia do pielęgnacji pozabiegowej. Szczegółowo omówiony zostanie temat pigmetologii i analizy kolorystycznej, która oprócz odpowiedniego doboru kształtu pigmentacji, ma kluczowe znaczenie w uzyskaniu założonego efektu.
Szkoleniowiec przedstawi następujące metody pigmentacji brwi: Klasyczną, Powder Effect oraz Ombre Brows, z omówieniem schematu zabiegu oraz technik jego wykonania. W przypadku makijażu permanentnego powiek, zaprezentowana zostanie technika tworzenia kreski oraz eyelinera. W pigmentacji ust, uczestnicy zapoznają się z tworzeniem konturu z wypełnieniem.
Część praktyczna poświęcona zostanie prezentacji omówionych zabiegów, wykonanych przez szkoleniowca na sztucznych skórach. Następnie uczestnicy będą ćwiczyć technikę pigmentacji na sztucznych skórach. A końcowym etapem będzie wykonanie zabiegu na modelkach. Nadzór instruktora, pozwoli właściwie dobrać parametry urządzenia oraz odcień pigmentu, dla każdego z obszarów.

Cena szkolenia:

5500 zł
Czas trwania: 3 dni

Szkolenie zawiera:

  • 8 godzin teorii
  • 32 godziny praktyk
  • Ćwiczenia pod okiem instruktora
  • Dostęp do materiałów szkoleniowych
  • Certyfikat ukończenia

Skontaktuj się z nami
796 592 124