NAZWA KURSU:

All About Brows

Poznaj pełne spektrum możliwości, jakie daje makijaż permanentny brwi i zapewnij każdemu klientowi maksymalnie idealnie dopasowaną metodę. Nauczysz się stosować metody maszynowe korzystając ze specjalistycznego urządzenia do aplikowania pigmentu. Dowiesz się w jaki sposób trafnie dobierać kolor i kształt brwi do indywidualnych cech klienta oraz jego oczekiwań względem efektów zabiegu. Poznaj tajniki, które pozwolą Ci zostać liderem w branży

Opis kursu:

Poznaj pełne spektrum możliwości, jakie dają zabiegi makijażu permanentnego brwi. Szkolenie przeprowadzane jest przez branżowych liderów, którzy podzielą się nie tylko swoją wiedzą ale także bezcennym doświadczeniem. Spraw aby oferta Twojego salonu stała się konkurencyjna – postaw na wyspecjalizowane zabiegi.

W części teoretycznej, szeroko omówione zostaną trzy podstawowe i najczęściej stosowane metody pigmentacji brwi – Ombre Brows, Powder Brows oraz Insta Brows, z podziałem na techniki oraz schematem wykonania każdej z nich. Ponadto, szkoleniowiec przekaże informacje z zakresu anatomii, fizjologii i biochemii skóry, pigmentologii i znaczenia teorii barw oraz analizy kolorystycznej w wizażu, zasad aseptyki i higieny, przeciwwskazań czy przydatnych wskazówek z obszaru marketingu (np. tworzenie portfolio). Omówienie etapów przygotowania stanowiska pracy do zabiegu, działania i sposobu użycia urządzeń (I’m Ink, Perfect Touch) jak również narzędzi do ręcznej pigmentacji, odpowiednio przygotuje uczestników do części praktycznej.

Podczas niej, szkoleniowiec wykona zabiegi pokazowe, na sztucznych skórach oraz modelkach, szczegółowo analizując ich kolejne etapy. Następnie uczestnicy przygotują stanowiska do samodzielnej realizacji zabiegów na sztucznych skórach, w każdej z omówionych technik. Ostatecznym sprawdzianem nabytej wiedzy będą zabiegi na modelkach, które uczestnicy wykonają w sposób etapowy, pod kontrolą szkoleniowca.

Cena szkolenia:

3900 zł
Czas trwania: 4 dni

Szkolenie zawiera:

  • 8 godzin teorii
  • 24 godziny praktyk
  • Ćwiczenia pod okiem instruktora
  • Dostęp do materiałów szkoleniowych
  • Certyfikat ukończenia

Skontaktuj się z nami
796 592 124