Storz Medical
(fala akustyczna)

Poznaj urządzenie

Urządzenia

Szereg zabiegów dotyczących pielęgnacji ciała

Storz Medical stanowi zabieg, którego celem jest szeroko pojęta walka z cellulitem (przy każdym studium zmian). Problem cellulitu dotyczy niemalże wszystkich kobiet. Pojawia się także u kobiet młodych, niemających problemów z nadwagą czy zmiennością wagi. Wyróżnia się wiele metod na zwalczanie „pomarańczowej skórki”, jedną z najefektywniejszych jest terapia falą akustyczną.

Terapię urządzeniem Storz Medical stosuje się na pośladki, uda, brzuch oraz ramiona. Urządzenie emituje fale akustyczne, które działają bezpośrednio na komórki tłuszczowe, przez co redukują ich objętość oraz objętość całego obszaru zabiegowego. Storz Medical uelastycznia tkankę, poprzez co skóra staje się jędrniejsza, bardziej napięta i odmłodzona.

Cały proces (przed, w trakcie i po zabiegu) można opisać następująco:

  • Przed terapią: powiększone komórki tłuszczowe skumulowane pod skórą, pozbawione elastyczności włókna tkanki łącznej, które nie rozciągają się na tkance tłuszczowej.
  • W trakcie terapii: wprowadzenie uderzeniowej fali akustycznej do ciała, wzrost jędrności skóry właściwej, poprawa cyrkulacji krwi, powrócenie komórek tłuszczowych do ich pierwotnej wielkości.
  • Po terapii: poprawa gęstości skóry, regeneracja naturalnej elastyczności tkanki łącznej, natychmiastowo zauważalna poprawa kondycji skóry.

 

Do efektów, jakie przynosi zabieg wykonany urządzeniem Storz Medical zalicza się:

  • Zmniejszenie cellulitu nawet w najbardziej zaawansowanym stadium.
  • Zmniejszenie tkanki tłuszczowej.
  • Poprawę jędrności i elastyczności skóry.
  • Modelowanie, kształtowanie sylwetki.
  • Drenaż limfatyczny.

W Szwajcarii przeprowadzono badania dotyczące efektów terapii urządzeniem Storz Medical Wykazały one 110% poprawę elastyczności skóry u pacjentek, które poddały się terapii falami akustycznymi. Chętne do wykonania zabiegu urządzeniem Storz Medical Panie zachęcam do kontaktu i odwiedzenia salonu SiSi CARE.

Umów się na wizytę
796 592 124