Revitacare

Poznaj marke

Zabiegi wykonywane przy użyciu marki Revitcare

W salonie SiSi CARE duża liczba zabiegów dotyczących pielęgnacji twarzy wykonywana jest produktami firmy Revitacare. Zapraszamy do zapoznania się z opisami zabiegów proponowanych przez producenta wyżej wymienionej marki, które wykonujemy w naszym salonie zgodnie z jego poleceniami. W razie pytań lub wątpliwości, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

CYTOCARE – produkty do pielęgnacji skóry w każdym wieku. Przynoszą one natychmiastowy i długotrwały efekt rozświetlenia, wygładzenia i napięcia. Stanowią ochronę przed stresem oksydacyjnym i fotostarzeniem. Poniżej znajduje się opis trzech produktów z serii CYTOCARE:

  • CYTOCARE 502 – produkt chroniący skórę. Po jego zastosowaniu drobne zmarszczki są nawilżone, spłycone i wygładzone. Chroni on komórki przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, a także rozświetla i podkreśla naturalny wygląd skóry.
  • CYTOCARE 516 – produkt „naprawiający” skórę. Po jego użyciu zmarszczki są skorygowane, a napięcie skóry poprawione dzięki uelastycznieniu. Ponadto stymuluje naprawę uszkodzeń skóry i spowalnia procesy starzenia, nadając skórze promienny wygląd.
  • CYTOCARE 532 – produkt odbudowujący skórę. Przynosi on głębokie i długotrwałe nawilżenie, redukuje zmarszczki, przywraca jędrność i gęstość skóry. Odbudowuje jej strukturę i koryguje skutki procesu starzenia. Dodatkowo wygładza, napina, uelastycznia i rozświetla skórę.

BIO-REVITALISATION – produkty służące do walki z procesami starzenia się skóry. Pozwalają na odnowę, naprawę i regenerację skóry, wydobywając i podkreślając naturalne, indywidualne piękno każdego pacjenta. Poniżej znajduje się opis jednego produktu z serii BIO-REVITALISSATION:

  • BIO-REVITALISATION – produkt odmładzający i rozświetlający okolice oka do mezoterapii. Rezultatem jego stosowania jest wyraźna poprawa kondycji skóry, wygładzenie, napięcie i rozświetlenie. Usuwa on wszelkie niedoskonałości z okolicy oczu, takie jak zmarszczki, cienie i zasinienia. Po jego użyciu skóra staje się pełna blasku i promienna.

Umów się na wizytę
796 592 124