Payot

Poznaj marke

Zabiegi wykonywane przy użyciu marki Payot

Wiodącymi produktami wykorzystywanymi do zabiegów twarzy w salonie SiSi CARE są kosmetyki marki Payot. Poniżej znajduje się lista jedenastu zabiegów, które od dłuższego czasu proponujemy naszym Klientkom i Klientom. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zachęcamy do kontaktu w sprawie szczegółowego omówienia przebiegu wybranego przez Państwa zabiegu oraz jego ceny.

SUPREME EXPERIENCE – multi-sensoryczny zabieg przeciwstarzeniowy. Po tym zabiegu zmarszczki są wypełnione, a objętość i napięcie twarzy przywrócone. Osoba poddająca się zabiegowi ma poczucie komfortu dla skóry.
Multi-sensoryczny zabieg przeciwstarzeniowy trwa około 75 minut.

FLASH NETTOYANT – zabieg detoksykująco-oczyszczający. Po wykonaniu zabiegu skóra jest widocznie rozświetlona, a naskórek głęboko oczyszczony. Dodatkowo skóra jest gotowa do dalszej pielęgnacji.
Zabieg detoksykująco-oczyszczający trwa około 45 minut.

FLASH HYDRANT – zabieg nawilżający. Po tym zabiegu skóra jest w pełni nawodniona, wypełniona i miękka. Osoba poddająca się zabiegowi ma poczucie świeżości. Zmarszczki oraz drobne linie mimiczne są głęboko wygładzone, dzięki czemu skóra wygląda na promienną.
Zabieg nawilżający trwa około 45 minut.

ECLAT ESSENTIEL – zabieg rozświetlająco-antyoksydacyjny. Po wykonaniu zabiegu skóra jest wygładzona, odżywiona i doskonale nawilżona. Sprawia wrażenie promiennej.
Zabieg rozświetlająco-antyoksydacyjny trwa około 60 minut.

HYDRATION ESSENTIELLE – zabieg nawilżająco-wypełniający. Po tym zabiegu skóra jest kompleksowo nawodniona, świeża, miękka i wypełniona. Zmarszczki oraz drobne linie mimiczne są głęboko wygładzone, dzięki czemu skóra wygląda na promienną.
Zabieg nawilżająco-wypełniający trwa około 60 minut.

NUTRITION ESSENTIELLE – zabieg odżywczy. Po wykonaniu zabiegu skóra jest wygładzona i miękka w dotyku. Cera sprawia wrażenie jędrnej i pełnej blasku.
Zabieg odżywczy trwa około 60 minut.

 

PURETE ESSENTIELLE – zabieg oczyszczający. Po tym zabiegu skóra jest czysta i głęboko oczyszczona, a skóra pozbawiona wszelkich niedoskonałości. Cera sprawia wrażenie świeżej i promiennej, bez efektu połysku.

Zabieg oczyszczający trwa około 60 minut.

DOUCEUR ESSENTIELLE – zabieg łagodzący zaczerwienienia. Po wykonaniu zabiegu skóra jest miękka i wygładzona, a naskórek mocno nawodniony i uspokojony. Ponadto występujące wcześniej zaczerwienienia są znacznie bledsze.
Zabieg łagodzący zaczerwienienia trwa około 60 minut.

LISS ABSOLU – przeciwzmarszczkowy zabieg złuszczający. Po tym zabiegu zmarszczki są widocznie zredukowane, a cera rozjaśniona. Dodatkowo drobne linie zostają wypchnięte.
Zabieg złuszczający trwa około 75 minut.

LIFT ABSOLU – zabieg ujędrniająco-liftingujący. Po wykonaniu zabiegu skóra jest gładka i jędrna, a owal twarzy wymodelowany. Przywrócona zostaje wolumetria twarzy.
Zabieg ujędrniająco-liftingujący trwa około 75minut.

OPTIMALE ESSENTIEL – zabieg dla mężczyzn. Po tym zabiegu naskórek jest gładki, a skóra odświeżona i wzmocniona. Linie zostają wygładzone. Po zabiegu osoba poddająca się mu ma poczucie komfortu.
Zabieg dla mężczyzn trwa około 60 minut.

Umów się na wizytę
796 592 124