Pielęgnacja twarzy

Poznaj szczegóły oferowanej usługi

Warto wiedzieć

Dlaczego pielęgnacja skóry twarzy jest ważna?

Jakość powietrza w Polsce pozostawia wiele do życzenia. Jego stan jest zły, a źródła zanieczyszczeń są różne. Badania wykazują, że smog ma ogromny wpływ na stan naszego zdrowia i samopoczucia. Wszelkie zanieczyszczenia wynikające z zanieczyszczonej wody czy powietrza wpływają negatywnie na kondycję naszej skóry. Wpływ smogu na organizm ludzki jest zauważalny dopiero po jakimś czasie, jednak na naszej skórze widać go o wiele szybciej.

Warto wiedzieć

Objawy skórne wynikające z zanieczyszczeń powietrza

Pierwszym objawem wpływu smogu na skórę twarzy jest suchość skóry. Skóra staje się szorstka i niemiła w dotyku. Zwiększona ilość pyłu i zanieczyszczeń skutkuje nierzadko pojawiającą się pokrzywką skórną, podrażnieniami i ogólnym uwrażliwieniem skóry prowadzącym do licznych alergii. Jeszcze częściej, w wyniku wpływu smogu, występują wykwity o podłożu zapalnym oraz aktywny trądzik różowaty.

O USŁUDZE

Szczegóły zabiegów oferowanych w ramach pielęgnacji twarzy

Problemy skórne – fala radiowa Venus Legancy

Wszystkie zabiegi na twarz rozbudowujemy systematycznie o najnowsze urządzenia. Jednym z nich jest Venus Legancy. Jest to rewolucyjne urządzenie wykorzystywane w medycynie estetycznej. Zastosowane w nim cztery technologie skutecznie wpływają na efektywność i trwałość zabiegów. Multipolarna fala radiowa powoduje kurczenie się kolagenu, syntezę nowych włókien i lipolizę. Doskonale wpływa na poprawę owalu twarzy, likwiduje miejscowe otłuszczenie (tak zwany „drugi podbródek”), likwiduje zasinienia i obrzęki wokół oczu i spłyca zmarszczki. Zabieg z użyciem opisywanego urządzenia przeprowadzony w salonie SiSi CARE pozwala na pielęgnację skóry na najwyższym poziomie. Generuje on redukcję uporczywych przebarwień, dzięki niemu skóra nabiera promiennego i zdrowego wyglądu, a wiele niedoskonałości znika.

Problemy skórne – marka Revitacare i preparaty do mezoterapii igłowej

Nie zapominajmy, że najskuteczniejszą formą rewitalizacji i regeneracji skóry jest wciąż nieprześcigniona mezoterapia igłowa przynosząca najszybsze i najzdrowsze efekty w wyglądzie naszej skóry. Tutaj naszym parterem jest marka Revitacare. Jej głównym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów opartych na maksymalnie naturalnych i biodostępnych składnikach współgrających z naturalnymi mechanizmami odnowy, naprawy i regeneracji skóry w celu wydobycia i podkreślenia naturalnego, indywidualnego piękna każdego pacjenta. Preparaty do mezoterapii igłowej to gama gotowych do użycia koktajli dostosowanych do różnych wskazań i potrzeb skóry, które w salonie dopasowujemy do potrzeb naszych Klientek.

Pielęgnacja skóry twarzy w salonie kosmetycznym dla kobiet w ciąży

Salon kosmetyczny SiSi CARE to miejsce, które nie zapomina o kobietach w ciąży i mamach karmiących. Mamy dla nich rozwiązania niewyłączające ich z dbania o swój wygląd i wizyt w salonie kosmetycznym. Pamiętamy jednak, że mamy tu ograniczony wachlarz zabiegów. I tak na przykład kobietom ciężarnym nie powinno się wykonywać zabiegów z użyciem prądów biomimetycznych, fal ultradźwiękowych czy peelingu kawitacyjnego i alfahydoksykwasów. Jednak razem z marką EmerginC i infuzją tlenową dbamy o mamy i ich doskonały stan skóry, nawilżenie, oczyszczenie i odżywianie tak, aby czuły się w naszym salonie piękne i wyjątkowe.

Umów się na wizytę
796 592 124