Pielęgnacja dłoni i stóp

Poznaj szczegóły oferowanej usługi

PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP

Pedicure i manicure we Wrocławiu

Piękne, zadbane dłonie i stopy to wizytówka każdej kobiety. Manicure i pedicure to zabieg, który pozwala osiągnąć ten efekt w krótkim czasie. Odpowiednie nadanie kształtu, odżywienie i pomalowanie paznokci to nieinwazyjne zabiegi, które poprawiają humor każdej kobiecie. Następnie dodatkowo wykonany peeling, nałożenie maski oraz masaż dłoni i stóp to mała przyjemność, na którą powinnyśmy pozwolić sobie raz na jakiś czas.

PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP

Metody stylizacji paznokci

W ofercie salonu SiSi CARE są wszystkie dostępne metody stylizacji paznokci. Najczęściej stosowany przez nasze Klientki jest manicure tytanowy, hybrydowy, vinylowy oraz japoński jako regeneracja płytki paznokciowej. Manicure tytanowy jest rodzajem stylizacji paznokci opartym na naturalnych i bezpiecznych dla paznokci, zdrowia oraz środowiska składnikach. To czyni SNS pierwszymi na świecie produktami do manicure tytanowego oraz jedynymi dostępnymi na rynku polskim i europejskim oryginalnymi produktami do manicure tytanowego.

PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP

Manicure tytanowy, Wrocław

Zabieg rozpoczyna się od nałożenia bazy witaminowej oraz zanurzeniu paznokcia w pudrze. Następnie aplikujemy preparat wysuszający, który błyskawicznie go utwardza. Tak przygotowany manicure jest mocny i odporny na uderzenia, a całość utrzymuje się na paznokciach aż do następnej wizyty. W tej metodzie nie używamy lampy UV ani LED, co powoduje, że płytka pozostaje zdrowsza, a aplikacja jest dużo szybsza, efektem czego są cienkie i wyprofilowane w bardzo naturalny sposób paznokcie. Produkty SNS dostarczają naszym paznokciom witamin takich jak A, E,D3, B5 oraz wapnia. Produkty SNS to zupełnie rewolucyjny sposób na zdrowe i zadbane paznokcie oraz doskonała alternatywa dla paznokci żelowych, hybrydowych i akrylowych, polecana paniom, które poszukują zdrowej metody stylizacji bez konieczności rezygnacji z trwałości. Więcej o manicure tytanowym.

PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP

Manicure hybrydowy, Wrocław

Kolejnym popularnym manicure w naszym salonie jest manicure hybrydowy, który powstał w odpowiedzi na najważniejsze potrzeby klientek o nieskazitelnym kolorze na długi czas. Metoda ta teoretycznie daje trwałość lakieru do 14 dni, jednak z doświadczenia wiemy, że nasze Klientki zapisują się do nas na kolejny zabieg co 3 pełne tygodnie. Manicure hybrydowy wykonywany jest w naszym salonie na najpopularniejszych markach takich jak Indigo, Semilac, Shellac. Poprzez co zapewniamy naszym Klientkom szeroki wybór produktów odpowiednich dla danej płytki paznokciowej i indywidualnych wskazań. Więcej o paznokciach hybrydowych.

PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP

Manicure vinylowy, Wrocław

Paniom, które okazjonalnie malują paznokcie, polecamy manicure vinylowy, wykonany na produktach o przedłużonej trwałości w porównaniu do zwykłego lakieru. Kluczem jego efektu jest top nakładany na koniec zabiegu o intensywnym kolorze, który utrwalany jest naturalnie promieniami słonecznymi UV, a kolor utrzymuje się na paznokciach 10 dni. Zabieg przeznaczony jest dla Pań o mocnych i zdrowych paznokciach, ceniących sobie niezależność i możliwość zmiany koloru w każdym momencie.

Umów się na wizytę
796 592 124