Nanofrax

Poznaj urządzenie

Urządzenia

Mezoterapia frakcyjna już w salonie SiSi Care

Już teraz w salonie SiSi Care we Wrocławiu można zapisać się na zabiegi nanofrax. To szczególny zabieg odmładzający, w którego trakcie wykorzystuje się najnowsze osiągnięcia nauki oraz techniki.

Ezoterapia frakcyjna jest zabiegiem polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny przy mechanicznej stymulacji. Mezoterapia mikroigłowa frakcyjna to jedna z najskuteczniejszych metod mających na celu poprawę wyglądu, kondycji i napięcia skóry, wygładzenie drobnych zmarszczek, pozbycie się blizn, np. rozstępów oraz przebarwień.

To połączenie technologii medycznej i kosmetologicznej. Polega na kontrolowanym uszkadzaniu skóry poprzez jej mechaniczne nakłuwanie za pomocą cieniutkich igiełek. Zabieg mezatorapii we Wrocławiu w naszym salonie jest całkowicie bezpieczny i może być stosowany na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach, dłoniach. Także na skórze głowy, w naturalny sposób pobudza procesy regeneracyjne w skórze, stymulując jej odnowę poprzez frakcjonowanie mikroigłowe.

Podczas zabiegu wykorzystywane jest urządzenie, które pozwala na stosowanie terapii u pacjentów z wiotką i cienką skórą, stymuluje tworzenie nowego kolagenu. Jego konstrukcja i zaprojektowanie pozwala na wykonywanie zabiegów, nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach.

Efektem działania jest między innymi wygładzanie zmarszczek, wyraźne zmniejszenie widocznych porów skóry, pogrubienie skóry w tych miejscach, gdzie jest bardzo wiotka, a także likwidowanie rozstępów, blizn potrądzikowych i oparzeniowych, cellulitu oraz zmarszczek i przebarwień dekoltu. Zabieg ten stosowany jest także do odmładzania dłoni, a nawet leczenie w zakresie wypadania włosów.

Sam system został tak opracowany, aby znacznie zwiększyć przenikanie przez skórę substancji czynnych, a jednocześnie zredukować odczuwanie bólu oraz dyskomfortu podczas zabiegu. Sam zabieg jest bowiem stosunkowo krótki, a głębokość nakłuwania kontrolowana jest automatycznie. Zabieg jest też całkowicie sterylny i w krótkim czasie osoba poddana zabiegowi jest w stanie powrócić do aktywnego życia społecznego czy zawodowego. Zanim pacjent zostanie poddany zabiegowi, to obszar skóry, na którym zostanie wykonana czynność zabiegowa, jest znieczulany kremem znieczulającym oraz zdezynfekowany. Kolejnym krokiem jest nałożenie odpowiedniego preparatu na skórę i wykonanie samego zabiegu. Już po tych wszystkich czynnościach stosujemy rewitalizację, a pacjent może odczuwać jedynie lekkie pieczenie i ucieplenie. Zabieg jest na tyle łagodny, że już następnego dnia pacjent może wykonywać normalny makijaż na twarzy. Zabieg można wykonywać w odstępie dwóch do czterech tygodni. O tym ile zabiegów należy wykonać, decyduję każdorazowo lekarz, który dostosowuje terapie do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Jak w przypadku każdego zabiegu, także w tym przypadku mamy do czynienia z przeciwwskazaniami. Jest to aktywny stan zapalny lup procesy ropne, ciążą i okres karmienia piersią, cukrzyca oraz alergia na którykolwiek ze składników stosowanych podczas zabiegu. Zabiegowi nie mogą się także poddać osoby chore na nowotwór oraz stosujące leki, obniżające krzepliwość krwi. W odróżnieniu od wielu innych zabiegów, Nanofrax niezwykle rzadko wywołuje skutki uboczne. Najczęściej są one efektem nieudzielenia lekarzowi pełnej informacji do stanu swojego zdrowia. Istnieje zatem ryzyko pojawienia się opryszczki, jeśli pacjent zatai przed wykonującymi zabieg, że ma takie skłonności. Błędem jest także korzystanie z solarium oraz opalanie się po zabiegu. W takim przypadku musimy się liczyć z pojawieniem się przebarwień.

Umów się na wizytę
796 592 124