Manicure tytanowy (wykonywany na marce SNS)

Poznaj szczegóły oferowanej usługi

Manicure tytanowy

Innowacyjny rodzaj stylizacji paznokci

Manicure tytanowy na rynek wprowadziła Violetta Mrowiec – właścicielka znanej i cenionej firmy VQK Cosmetic. Manicure tytanowy to produkt stworzony z naturalnych (wegańskich), bezpiecznych dla środowiska i samych paznokci składników (Signature Manicure System). SNS to jedyne dostępne dotychczas w Europie produkty przeznaczone do manicure tytanowego.

Aplikacja manicure tytanowego polega na nałożeniu bazy witaminowej i kolejno – zanurzeniu paznokcia w pudrze. Następnym etapem jest użycie wysuszającego preparatu, którego utwardzające działanie jest błyskawiczne – trwa zaledwie kilka sekund. Tego rodzaju manicure cechuje się odpornością na uderzenia. Jest mocny i utrzymuje się na paznokciach aż do następnej wizyty w salonie kosmetycznym.

Innowacyjność manicure tytanowego polega na tym, że do jego realizacji nie używa się ani lamp UV, ani lamp LED. Dzięki temu płytka paznokcia jest zdrowsza, „oddycha”, a sama aplikacja jest dużo szybsza niż w przypadku innych znanych rodzajów manicure. Ponadto efektem manicure tytanowego są naturalnie wyglądające, cienkie i idealnie wyprofilowane paznokcie.

Warto również dodać, że metoda ta dostarcza paznokciom minerałów i następujących witamin: A, E, D3, B5 oraz wapnia, czyli wszystkich potrzebnych im składników. Manicure tytanowy, wykonany na kosmetykach SNS, to doskonała alternatywa dla paznokci akrylowych, hybrydowych i żelowych, czyli innych znanych dotąd metod stylizacji paznokci.

Opisywana metoda jest coraz popularniejsza. Poleca się ją szczególnie tym Paniom, które oczekują zdrowej metody stylizacji paznokci, w efekcie której ich płytka będzie zadbana i zdrowa, a profil, kolor oraz zdobienia paznokci pozostaną bez zmian do kolejnej wizyty w salonie. Chętne na wykonanie manicure tytanowego Panie zachęcam do kontaktu i odwiedzenia gabinetu SiSi CARE.

 

Umów się na wizytę
796 592 124