Manicure hybrydowy

Poznaj szczegóły oferowanej usługi

Manicure hybrydowy

Jedna z najpopularniejszych metod stylizacji paznokci

Metoda ta jest połączeniem dwóch innych metod – pokrywania paznokci tradycyjnym lakierem oraz żelowym bądź akrylowym. Wykorzystuje się w niej specjalny preparat utwardzany pod lampą UV.

Sam proces stylizacji początkowo przypomina tradycyjny manicure – usunięcie skórek, polerowanie płytek, nadanie paznokciom pożądanego kształtu. Kolejno nakłada się bazę, lakier kolorowy, ewentualne zdobienia oraz preparat nawierzchniowy. Każda kolejna warstwa zostaje utrwalona pod lampą UV, dzięki czemu efekt jest trwały.Manicure hybrydowy utrzymuje się około dwa tygodnie (w praktyce są to trzy, a w niektórych przypadkach nawetcztery tygodnie).

Mister Milano, Semilac i Indygo to znane i cenione marki, które oferują kosmetyki do stylizacji paznokci od wielu lat. Bazy i topy ich produkcji są trwałe, a wśród lakierów można znaleźć szeroką gamę kolorów, w której znajdzie coś dla siebie każda z Pań. Marki te podążają za trendami, a właściwie same je tworzą, dlatego są szczególnie lubiane przez Klientki.

Należy również dodać, że preparaty hybrydowe nie obciążają nadmiernie płytki paznokcia – dają efekt „oddychania”. Cechują się przy tym nieścieralnością, nie tracą koloru ani połysku. Uzyskany efekt jest naturalniejszy niż w przypadku aplikacji metody manicure żelowego czy akrylowego.

Manicure hybrydowy przeznaczony jest dla Pań, które pragną przez długi czas cieszyć się pięknie wyglądającymi paznokciami. Ten rodzaj stylizacji paznokci pozwoli nawet najbardziej zapracowanej kobiecie na utrzymanie zadbanych dłoni. Chętne do wykonania manicure hybrydowego Panie zachęcam do kontaktu i odwiedzenia salonu SiSi CARE.

 

Umów się na wizytę
796 592 124