Katarzyna Morawska 

Zapraszam do zapoznania się z krótkim opisem mojego doświadczenia oraz podejścia do wykonywanej pracy.

Jestem magistrem kosmetologii i dyplomowaną linergistka. Ukończyłam studia licencjackie w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu i studia magisterskie z Wyższej Szkole zarządzania. Posiadam dwunastoletnie doświadczenie w branży kosmetycznej. Nieustannie się kształcę, nabywam nowe doświadczenia, by sprostać wszystkim oczekiwaniom moich Klientek i Klientów, a co za tym idzie nadążam z prężnie rozwijającymi się innowacjami w szeroko pojętej dziedzinie kosmetologii. Uczęszczam w szkoleniach oraz kursach, zdobywając certyfikaty i umiejętności. Biorąc także udział w targach branżowych by ciągle poszerzać i ulepszać ofertę salonu SiSi CARE.

 

Kosmetyka jest moją pasją, interesują mnie wszelkie możliwe metody pracy, nowatorskie zabiegi, sposoby i techniki ich wykonywania. Najważniejsze są dla mnie jednak uzyskane efekty. To dla nich moi klienci przychodzą do salonu i dzięki nim wychodzą z niego zadowoleni. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i pytam o oczekiwane rezultaty, informując o przebiegu i czasie trwania zabiegu, opowiadam o wszystkich jego skutkach. Podczas prac szczególną uwagę zwracan na dobór i określenie celu zabiegu, eliminacji ryzyka, sterylności oraz precyzji wykonania. Wykonuję zabiegi, dedykując je konkretnemu rodzajowi skóry, tak by były możliwie naturalnie i jak najmniej inwazyjnie.

Mam świadomość tego, że na wzorcowe usługi kosmetyczne i kosmetologiczne składają się nie tylko kompetencje i umiejętności, a także posiadane wyposażenie i stosowane środki. W związku z tym urządzenia, którymi wykonuję zabiegi są cyklicznie modernizowane i wymieniane. Zapewniam także najwyższej jakości kosmetyki oraz produkty znanych i cenionych producentów, z którymi pracuję od lat. Jestem przekonana o ich bezpieczeństwie oraz o satysfakcji wynikającej z zastosowania.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości serdecznie zachęcam do kontaktu. Zapraszam do salonu SiSi CARE. Będzie mi niezmiernie miło gościć Państwa u siebie, dokładając przy tym wszelkich starań, aby efekty były bardziej niż zadowalające.

Umów się na wizytę
796 592 124