Open post
Sisicare - paznokcie hybrydowe

Paznokcie hybrydowe na wesele

Wesele to niezwykle ważna uroczystość dla każdego człowieka. Zarówno pan młody, jak i panna młoda chcą tego dnia prezentować się szczególnie korzystnie – tym bardziej, że przebieg całego świętowania zostanie uwieczniony na pamiątkowych fotografiach i filmie. Obie płcie mogą skorzystać ze specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych, żeby świetnie tego dnia wyglądać, przy czym oferta kierowana dla pań jest oczywiście szczególnie rozbudowana. Continue reading „Paznokcie hybrydowe na wesele”

Open post
Manicure kombinowany

Pielęgnacja stóp i dłoni, dlaczego warto udać się do kosmetyczki.

Piękne, wypielęgnowane dłonie ze starannym manicure oraz gładkie stopy w letnich sandałkach to wizytówka eleganckiej i zadbanej kobiety. Codzienną, domową pielęgnację warto uzupełnić regularnymi wizytami w salonie kosmetycznym, ponieważ nie wszystkie zabiegi są dostępne lub łatwe do przeprowadzenia w warunkach domowych. Continue reading „Pielęgnacja stóp i dłoni, dlaczego warto udać się do kosmetyczki.”

Open post
Zabiegi estetyczne

Rosnąca popularność makijażu permanentnego

Makijaż permanentny brwi to coraz częściej wykonywany zabieg. Decyduje się na niego coraz więcej kobiet, bo ma szereg zalet. Przede wszystkim podkreśla oczy, powodując, że cała oprawa staje się bardziej wyrazista, zagęszcza brwi, które tego wymagają, a przede wszystkim koryguje łuk brwiowy. Oszczędza czasu przy makijażu, można się w nim kapać, opalać, bez lęku, że makijaż się rozmaże. Same plusy. Continue reading „Rosnąca popularność makijażu permanentnego”

Scroll to top